Dachy z blachy

Dachy z blachy

Blachodachówki DML USA są eleganckim i trwałym pokryciem dachowym przystosowanym do wszystkich rodzajów dachów stromych.

Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajdują zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.
Producent blachodachówki – firma DML USA na amerykanskim rynku dziala od 2006 roku sukcesywnie zdobywając uznanie w oczach włascicieli domow, ekspertów oraz firm budowlanych w całych Stanach Zjednoczonych. W dużej mierze jest to zasługa siostrzanej firmy – BLACHY PRUSZYŃSKI, która już od ponad 25 lat jest europejskim potentatem w produkcji metalowych pokryć dachowych. Zainteresowanie blachodachówkami DML USA rośnie, ponieważ amerykańscy własciciele domów szukają alternatywy dla gontów bitumicznych, czyli tzw. „shingli” a metalowe dachy są na najlepszej drodze do ich zastąpienia.

Wytrzymałość i estetyka
Słabość „shingli” szczególnie uświadamiają ekstremalne zjawiska pogodowe.  Silny wiatr oraz grad sieja wśród nich olbrzymie spostoszenie – już podmuchy sięgające 40 mph uszkadzają “shingle”; grad jest dla nich jeszcze bardziej niebezpieczny, ponieważ powoduje zniszczenia które uwidaczniają się dopiero po 2 latach, kiedy jest już zbyt późno na zgłoszenie strat firmie ubezpieczeniowej.
Metalowe systemy dachowe DML USA są odporne na wiatr o prędkości do 240 mph oraz posiadają najwyższą klasę odporności na grad, a co najważniejsze – odszkodowanie, przyznawane za zniszczone „szingle” przez firmy ubezpieczeniowe w zdecydowanej wiekszości pokrywa całkowity koszt materialu i instalacji blachodachówki DML USA.

Szeroka gama kolorów pozwala na dostosowanie produktów firmy DML USA do różnych elewacji i otoczenia. Zastosowane do produkcji  paneli farb KYNAR 500 oraz najwyższej jakości amerykańskiej stali, pozwala na ofertę 50 letniej gwarancji . Dzięki komputerowej optymalizacji produkcji arkuszy odpady ograniczone są do minimum, a ich instalacja  należy do najtańszych i najszybszych na rynku.

Ekologia
Obecnie w budownictwie duży nacisk, kładzie się na ochronę środowiska  i w tym przypadku blachodachówka DML USA również wyraźnie dystansuje gont bitumiczny, dla którego opinie ekspertów są miażdżące. Okazuje się, ze popularne „shingle” nie spełniają obecnych standartów  i są wręcz zagrożeniem dla otoczenia naturalnego.
Dan Merrill, jest jednym z wielu ekspertów którzy na „shinglach” nie pozostawiają suchej nitki, twierdząc: „niestety o pokryciu asfaltowym w kontekscie użytkowania i ochrony środowiska nie można powiedzieć nic dobrego. Podczas jego produkcji  wytwarzanych jest wiele zanieczyszczeń,  w czasie użytkowania shingle wytwarzać mogą szkodliwe dla otoczenia substancje chemiczne, a na koniec pozostaje problem ich utylizacji i składowania, gdyż nie ulegają one biodegradacji.”
„Jedynym sensownym rozwiązaniem wydają sią być dla amerykanskich domów przyjazne środowisku dachy metalowe, ktorych recycling jest własciwie nieskończony” – dodaje. Wnioski wynikajace z opinii i referatów ekspertów sa proste. Shingle to przeszłość i nic nie jest w stanie zatrzymać ekspansji metalowych dachów.
Wygoda i niezawodność
Linie produkcyjne oraz biura DML USA zlokalizowane w 8 stanach USA zapewniają nienaganną obsługę i natychmiastowy serwis, w przeciwieństwie do importerów sprowadzających metalowe pokrycia dachowe z Europy. Wykwalifikowani instalatorzy systemów DML USA gwarantują najwyższej jakości usługi, przy maksymalnym zaangażowaniu i najkrótrzym czasie usługi. Dzięki poświęceniu pracowników na każdym szczeblu produkcji i instalacji, klienci mogą stać się szczęśliwymi  właścicielami metalowego dachu DML USA w czasie 7 dni od momentu złożenia zamówienia.
Oferta współpracy
Zapraszamy do współpracy, firmy chcące pomóc w rozbudowie sieci sprzedaży produktów DML USA, poszukujemy dystrybutorów, sprzedawców oraz instalatorów. Oferujemy szkolenia i spotkania na których można przekonać się o wysokich stadnartach i jakości blachodachówki DML USA. Posiadamy programy dające możliwości zarobku organizacjom non-profit i akwizytorom. Po więcej informacji prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy DML USA na wschodnim wybrzeżu lub odwiedzić stronę www.MetalRoof4You.com.

Nasi dystrybutorzy;
Stroudsburg, PA – Janusz 570 730 9874; Trenton, NJ – Adrian 609.817.5557;  Long Island, NY – Waldek 631.960.6132;  Syracuse, NY – Andrzej 315.479.6000;  Monticello, NY -Zbigniew 845.701.0187;  Albany, NY – Tarasa 518.253.5780

Przedstawiciel;
DML USA East Coast Services
suite 1
4N 6th Street, Stroudsburg, PA 18360
tel. (201) 293-9690
fax (800) 716-7639
e-mail: office@metalroof4you.com